Showbiz

‘Je grua e ligë’, kapen keq Beniada dhe Monika

Një nga ngjarjet që u komentua mbrëmjen e sotme në “Big Brother” ka qenë edhe përplasja mes Monikës dhe Beniadës. Beniada e ka akuzuar aktoren për ironizimet pasi publiku e shpëtoi atë nga nominimi. “Të pashë çfarë mimike bërë kur publiku më shpëtoi, unë të flas dhe ti kthen kurrizin. Je grua e ligë’”, ka thënë Beniada. Gjatë spektaklit Monika theksoi se shkeljen e etikës në komunikim nuk do ta tolerojë në asnjë moment të kësaj eksperience.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: