Showbiz

Jonida Vokshi tregon sekretin e jetëgjatësisë: Gjyshi im jetoi 105 vjet sepse…

Ajo është një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe për atë kosovar. Jonida Vokshi, njihet si një vajzë e bukur, e ëmbël dhe me shumë humor.

Së fundmi ajo ka postuar një video në Instagram që ka shkaktuar të qeshura, kur tregon me batutë se gjyshi i saj ka jetuar 105 vite vetëm se ka “parë punët e tij”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: