Showbiz

“Ka shpirtin tim brenda”, Arilena Ara flet për ndjesinë personale që e ktheu në këngë

Këngët u publikuan një ditë më parë në kanalin zyrtar të RTSH në Youtube dhe kënga e Arilenës titullohet “Shaj”. Pas publikimit ka reaguar vetë Arilena, në një postim në Instagram. “Shaj” për Arilenën nuk është thjeshtë muzikë, por ndjesi personale që i buron nga shpirti, ndërsa falënderon edhe ndjekësit e fansat e saj. “’SHAJ’ Nuk është vetëm një këngë, nuk është thjeshtë muzikë.. Por një ndjesi personale, me shpirtin tim brenda! FALEMINDERIT që me doni dhe nëse “SHAJ”, apo “MALLKOJ”.. Faleminderit”, shkruan Arilena.

arilena ara

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: