Showbiz

Këngëtarja shfaqet në tapetin e kuq me fustanin që kushton rreth 16 euro

Këngëtarja amerikane, Lana del Rey cilësohet si një nga femrat më të suksesshme në botën e muzikës. Por duket se përkundër famës dhe jetës luksoze, preferon të vishet thjeshtë me çmime simbolike.

Së fundmi, ajo tërhoqi vëmendje me pjesëmarrjen në tapetin e kuq në “Variety’s Hitmakes Awards”, ku thuhet se u shfaq e veshur me një fustan, i cili kushton 18 dollarë apo rreth 16 euro. Pas postimit, në llogarinë e këngëtares pati shumë komente nga fansat e saj./abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: