fbpx
Showbiz

Këngëtarja shqiptare tregon ofertën e pazakonte

Mihrie Braha dhe Naim Abazi janë çifti i artistëve, të njohur jo vetëm për karrierën e tyre por dhe për lidhjen e dashurisë dhe mënyrën e jetesës. Ata së fundmi kanë qenë të ftuar në “glamur zonë” ku kanë folur për jetën e tyre.

Në një rrëfim si asnjëherë mëparë, Mihrija zbuloi si refuzoi ofertën 1 milionë euro për një natë, dhe reagimin e bashkëshortit të saj kur mësoi lajmin. “A të ka ngacmuar ndonjëherë, një mashkull i famshëm i show bizit shqiptar, pa dijeninë e Naimit,” e pyet gazetarja.

“Ka qenë një ofertë 1 milionë dollarëshe, një natë në një ishull. Është shumë i njohur, dhe është shqiptar. Më e bukura, është se pas kësaj telefonate, mora menjëherë Naimin dhe i thash cfarë ndodhi. Ai filloi të më tallte e të bënte shaka duke më thënë: ‘Më ke humbur 1 milionë dollarë. Këtë ma ka përmendur 2 muaj e gjysmë,” ka treguar ajo.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close