fbpx
Showbiz

Kim Kardashian e tm.erruar për gjendjen shën.detësore të mamasë së saj

Seriali “Keeping up with Kardashians” me protagoniste vajzat më seksi të ekranit. Familja Kardashian dhe Jenner do të vijojnë me sezonin e ri të këtij seriali që ka thyer rekorde shikueshmërie.

Por duket se do të jetë shumë dramatik. Në njërin nga episodet e reja, Kim merr një telefonatë nga emergjenca ku i tregojnë se e ëma ka probleme shëndetësore.

Kjo e fundit shfaqet e shtrirë në barrelë dhe Kim shpërthen në ulërima e të qara pasi trembet për shëndetin e saj.

Duket shumë e çuditshme që kamerat po e filmojnë këtë moment, megjithatë kur bëhet fjalë për “Keeping Up With the Kardashians”, asgjë nuk mund të na befasojë më shumë!

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button