Showbiz

Ledio, Aktori i Portokallisë në prag të martesës: Asaj do t’i jap shtëpinë…

Aktori i humorit Ledio Lako ka pranuar së fundmi që është në një lidhje dashurie dhe se gjërat duket se janë në rrugë të mbarë. I ftuar në emisionin Glamour, kur u pyet se nëse është në një lidhje e cila mund të shkojë drejt martesës ai u përgjigj: Pse jo?

Sa i përket celebrimit ai tha se nuk ka kohë për këto. ”Nuk na duhet celebrimi. Asaj do t`i jap shtëpinë, kshu shpirtin desha me thënë se për shtëpinë kismet, se e ngatërrova’‘- u shpreh Lako.

Të njëjtin mendim ai ka edhe për ceremonitë martesore për të cilën tha se nuk do ta shohim të kërcej si dhëndërr.

‘Nuk kam kohë për dasëm unë, të kërcej si dhëndërr, vetëm kur të më shihni te materniteti ta nxjerr te dritarja‘- u shpreh ai në lidhje me ceremoninë martesore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: