Showbiz

Ledri Vula dhe Dhurata Dora bashkojnë forcat për një duet

Dhurata Dora dhe Ledri Vula do të vijnë me një bashkëpunim. Një duet mes tyre ishte i prishtëm pasi dyshja kanë një miqësi shumë të mirë dhe ishte vetëm çështje kohe që t’i shihnim bashkë. Planet e artistëve kanë qenë të mëhershme por janë shtyrë për shkak të pandemisë. Ende nuk dihet asnjë detaj rreth këngës apo kur mund të publikohet. Kujtojmë që dueti më i fundit i Ledrit ishte ai me Taynën. Ndërsa Dhurata solli tre muaj më parë “Mi Amor” në bashkëpunim me Noizy-n.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: