Showbiz

Luan në filmin e Bes Kallakut, por e dini sa shumë është paguar Bleona Qerreti?

Aktori i njohur Bes Kallaku ka ndërmarrë një projekt shumë të rëndësishëm siç është realizimi i filmit “Falko”. Por pjesë e kastit të madh të aktorëve do të jetë edhe këngëtarja Bleona Qerreti, por se sa është paguar dhe çfarë roli do të ketë e tregoi sot Besi në Report TV

“Bleona është nën kryetarja e Bashkisë dhe është kandidate për Paskuqan- Bathore. Ajo erdhi direkt nga Amerika me nja 77 fustane. Bleona ka pas kënaqësinë që të jetë pjesë e filmit po natyrisht shpenzimet e udhëtimit…” u shpreh aktori gjatë bisedës në studio.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close