fbpx
Showbiz

Luana Vjollca vijon pushimet në Dubai, publikon foto buzë detit dhe ekspozon…

Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, vijon pushimet në Dubai, larg zhurmës së Shqipërisë. Pushimet i ka ndarë dhe me ndjekësit, ku herë pas herë publikon foto nga vende të ndryshme në Dubai.

Luana sot ka përshëndetur fansat e saj në Instagram me një foto nga deti, ku vë në pah linjat e saj trupore dhe nuk ngurron të ekspozojë gjoksin. Fotoja ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, ku nuk kanë muguar as personazhet e njohur. “Kam harruar të publikoj këtë foto, Dubai”, shkruan moderatorja krah fotos ku shfaqet sexy.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button