Showbiz

Mbështetje për Luiz Ejllin, fansat mblidhen para shtëpisë së Big Brother: Jemi me ty!

Disa dhjetëra qytetarë janë mbledhur për të mbështetur Luiz Ejllin pas polemikave dhe diskutimeve të shumta që ka pasur nëse vuan nga një sëmundje e rrallë apo jo. Madje shumë prej tyre janë kujdesur që një ditë më parë të bëjnë thirrje në rrjete sociale për takimin pranë ambienteve të shtëpisë së Big Brother.

Sot janë mbledhur të gjithë bashkë dhe me video në Tik Tok kanë treguar mbështetjen që po i japin. Nuk kanë munguar brohoritjet e tyre “Luiz, Luiz dhe Jemi me ty” por nuk dihet nëse këngëtari ka arritur t’i dëgjojë. Luiz Ejlli ka qenë në qendër të vëmendjes pas spektaklit të së martës për shkak të deklaratës së tij se vuan nga një sëmundje e rrallë.

Atij nuk i munguan sulmet nga banorët dhe ka deklaruar se nëse arrin t’i shpëtojë nominimit të kësaj mbrëmje, atëherë do nisë lojën e tij për të gjithë ata që nuk e kanë mbështetur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close