Showbiz

“Më fal që i dashuri yt po më sheh mua,”/ Habit Demi Rose me përshkrimin e videos

“Më fal që i dashuri yt po më sheh mua,” kështu shkruan në videon më të fundit të postuar në llogarinë e saj në Instagram Demi Rose.

Modelja shfaqet duke ngjitur disa shkallë mes një turme njerëzish në Ibiza, e veshur tepër pro vokuese.Dhe sigurisht nuk mund të mos mungonin shikimet e të gjithëve! Bukuroshja britanike ka “çmendur” rrjetin social kohët e fundit me postimet thuajse n udo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: