Showbiz

“Më tradhtonte dhe më rrìhte”, publikohen fotot e ish-bashkëshortit te Arjola Demirit

Aktorja e njohur, Arjola Demiri tronditi opinionin publik kur zbuloi se ka rënë pre e dhunës së ish-bashkëshortit të saj. Ajo tregoi se ish-bashkëshorti, i kishte thënë se nuk e merr askush tjetër si grua, pasi me të ka tre fëmijë.

Ajo ka rrëfyer më tej se në momentin e ndarjes ka qenë sërish shtatzënë me binjakë, të cilët kishte vendosur ti abortonte, pas gjendjes së rënduar psikologjike.

Po kush është ish burri i saj?

Në mediat sociale janë publikuar foto ku pretendohet se është ish-burri i aktores, në shoqërinë e një femre tjetër. Sipas raportimeve, Arjola Demiri nuk është në lidhje dashurie që nga ndarja me bashkëshortin e saj. Ajo jeton vetëm me fëmijët, ndërkohë që babai i tyre jeton në Kosovë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: