Showbiz

Moderatorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë, i thotë “po” propozimit të doktorit

Dentisti dhe mjeku estetist, Robert Renxa që po bëhet çdo ditë e më I njohur për median e sidomos rrjetet sociale ka publikuar së fundmi një video në InstaStory që ka turbulluar gjithë rrjetin. Doktori shfaqet në mes të Tiranës dhe në krah mban gazetaren e njihur Fjodora Fjora.

“Të na shohin të gjithë që jemi të dashuruar. Më do? Do martohesh me mua?”

Mes lutjesh për ta zbritur në tokë Fjodora i përgjigjet se e do e madje i thotë “Po” propozimit të tij për martesë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: