Showbiz

Moderatorja sportive konfirmon lidhjen me aktorin turk (Foto)

Moderatorja e njohur sportive, Dileta Leota ka bërë publike lidhjen e saj të re me aktorin turk, Xhan Jaman duke zyrtarisht kështu lidhjen e tyre të dashurisë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale ditën e Shën Valentinit, moderatorja konfirmoi thashethemet për lidhjen e saj të dashurisë.

Çifti shfaqet buzë detit me perëndimin e diellit në sfond dhe duke u parë sy në sy.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close