Showbiz

Momenti kur Iliri ia prek të pasmet Arjolës në Big Brother VIP (Video)

Tanimë banorët e Big Brother VIP kanë personazhet më të komentuar të momentit. Çdo lëvizje, sado e vogël brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, kthehet temë diskutimi edhe në rrjete sociale. Por, së fundmi një video e balerinit shqiptar, Ilir Shaqiri dhe aktores nga Tropoja, Arjola Demiri, është bërë virale në internet.

Gjatë spektaklit të së martes, në një moment, derisa po ndodheshin në dhomën e grimit, kamerat kanë kapur Ilirin teksa e godet Arjolën në të pasme. Kjo video ka marrë komente negative nga ndjekësit, të cilët e kanë cilësuar si aspak të drejtë këtë gjest të balerinit kundrejt aktores.

Kliko këtu

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close