Showbiz

‘Motra jote është paguar’, Albani merr vendimin që pritej pas komenteve negative për Beatrix Ramosajn

Beatrix Ramosaj, ajo vajza e ëmbël dhe seksi në shtëpinë e Big Brother, shumë shpejt ku kthye në personazhin më të sulmuar nga publiku, kjo për shkak të lidhjes së saj me Donaldin.

Mirëpo nga këto sulme, nuk ka shpëtuar as i vëllai i saj, Albani. Një “lumë” me komentesh negative për Beatrixën i kanë vërshuar në videon ku këngëtari e uronte për hyrjen e saj në shtëpinë e Big Brother Vip.

Prandaj, ai ka zgjedhur që t’i mbyllë komentet. Kosovarja

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: