Showbiz

Një tjetër largim nga Portokalli? “Luzja” bën deklaratën e fortë: Ja kush po na detyron të largohemi

Aktorja e njohur Renata Caci ishte e ftuar në ‘E diell’, ku foli për fëmijërinë e saj. “Ëndërroja gjithmonë të kisha një biçikletë. Nuk e mësoja dot dhe nuk ma blenë. Nuk mbaja ekuilibrin e biçikletës se për gjëra të tjera në jetë e mbaj shumë mirë. Turp e faqe e zezë.

E di që do më nxjerrin të gjithë portalet se “Luzja e Portokallisë” nuk di ti japë biçikletës, por punë e madhe. Nuk di, se në fund biçikleta ka dy rrota, dy këmbë kam vetë”, tha Caci. E pyetur nëse do të largohet nga spektakli i humorit “Portokalli”, Caci, e cila njihet edhe për rolin e “Luzes” u shpreh: “Profesioni jonë ka brryla deri në shpatulla. Unë nuk kam mllef. Ti je për kunja aty më duket? Je e mllefosur, ke ik nga Portokalli? Po rri o rri, unë e kam 12 sahatin gjithmonë dhe derisa të kem frymën, 12 do ta kem.”

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close