Showbiz

Njihuni me vajzën e re që do t’i bashkohet ‘Përputhen’ (Foto)

Në rrjet ka qarkulluar lajmi se një konkurrente e re do ti bashkohet “Përputhen” mbrëmjen e sotme. Vajza quhet Alesia Troku, ka jetuar në Australi dhe është një brune mjaft simpatike. Vetë ajo e ka vendour në bion e Instagramit linkun e Përputhen. Kohët e fundit shumë personazhe të rinj i janë bashkuar emisionit si nga ana e djemëve po ashtu edhe vajzave!

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close