Showbiz

Nuk nxjerrin asnjëherë foto bashkë, por fansat nxjerrin zbuluar Ledrin! Në Dubai krah te dash urës, Sarës (VD)

Ledri Vula është një një lidhje me bukuroshen Sara Hoxha. Daljet e tyre publike kanë qenë të pakta, dhe çifti tregohen mjaft të rezervuar në publikimin e fotove dhe videove se bashkë. Prej disa ditësh ata ndodhen me pushime në Maldives, e më pas në Dubai.

Por, në asnjë moment nuk kanë publikuar asnjë moment së bashku. Mirëpo fansat i kanë nxjerrë zbuluar çiftin, teksa drekojnë në një restorant në Dubai. Ata i kanë vënë në sfond reperit, këngë “Princess Dajana”, dhe në këtë moment Ledri Vula është ngritur duke kërcyer, ndërsa në tavolinë me të duket dhe Sara, që kërcen gjithashtu e buzëqeshur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: