Showbiz

Nuk u vlerësua nga Andi, por Jasmina e ka gjetur dashurinë e jetës së saj

Jasmina është në një lidhje dhe këtë nuk po e fsheh më. Së fundmi, ajo ka marrë një dhuratë mjaft romantike, pas së cilës me siguri fshihet personi që i ka vjedhur zemrën. Këtë surprizë, ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale, ku shihet një arush i kuq me trëndafila, krahas së cilës ka bashkangjitur një zemër të bardhë.

Kujtojmë se ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, vendosi që të vazhdonte njohjen jashtë programit me ish-konkurrentin nga Kosova, Andi Artanin. Pasi që gjatë kohës që dyshja ishte në program nuk arriti të dilnin si çift pasi kishin shumë mosmarrëveshje, gjë që u deklarua nga vetë ata. Xhelozia dhe grindjet e shpeshta u bënë shkak që ata të ndanin rrugët me njëri-tjetrin. U përfol se këngëtarja Diona Fona, me të cilën Andi bashkëpunoi për një këngë, ishte arsyeja kryesore pse ata të dy u ndanë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: