Showbiz

Paparacët filmojnë Tom Cruise të shndërruar, çfarë i ka ndodhur fytyrës së tij

Tom Cruise i buzëqeshte kamerave teksa ndiqte nga stoli ndeshjen e dytë të “The National League Division Series në San Francisco”.  Ai ishte krah të djalit, Connor Cruise dhe të dy e shijuan ndeshjen, teksa i fotografonin. Por imazhet janë kthyer shumë shpejt në virale dhe Tëitter po shpërthen nga komentet për pamjen e aktorit.

Ylli i filmave aksion duket krejt i enjtur dhe i fryrë në fytyrë ndërkohë të gjithë dyshojnë se aktori ka bërë filler për efektin tek mollëzat dhe gjithë fytyra. /BW

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close