fbpx
Showbiz

Pas rënies në peshë, Fifi bën një tjetër ndryshim në look (FOTO)

Këngëtarja e njohur Fifi ka humbur shumë kilogramë nga pesha e saj jo për faktin e nuk ndihej mirë me trupin që kishte, por për arsye shëndetësore. Pas këtij ndryshimi në rrjete sociale nuk kanë munguar fotot e transformimit drastik. Fansat e kanë pëlqyer pamjen e re të këngëtares dhe e komplimentojnë vazhdimisht për këtë ndryshim. Në foton e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Fifi shfaqet me flokë të gjatë bjond dhe një kapele rozë mbi kokë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button