Showbiz

Pasi qëndroi i heshtur rreth ngjarjes, Iliri reagon për herë të parë për ndarjen nga Gilberta

Pak javë më parë, Iliri dhe Gilberta i dhanë fund lidhjes. Lajmin e bëri të ditur vetë ish-konkurrentja e “Përputhen +40”, me anë të një postimi në rrjete sociale. Jo, nuk jam me Ilirin. Jam e lirë po shijoj verën. E vërteta, e hapur, e kthjellët, jeta kjo është. S’do rrimë mbyllur me frikën e lëndimit, njerëzit shprehin atë çka po jetojnë në atë fazë që ne kemi ose jo fatin t’i njohim, ne mësojmë, përjetojmë, gjallë jemi, kjo është jeta. E vijojmë para! Kush do na shoqëron”, shkroi Gilberta.

Ndërkohë, deri më sot Iliri kishte qëndruar i heshtur rreth ndarjes, por duket se është lodhur nga pyetjet e shumta e ka vendosur të reagojë. Ai ka treguar se është i lumtur që është beqar.

“Ka akoma, që pas shpifjeve lushnjare, më pyesin se a është e vërtetë që…? Dëgjoni o milet: Nuk kam qenë asnjëherë dhe nuk jam i martuar; nuk kam as grua dhe as fëmijë; të tjera dhe legjitime motive më larguan nga ajo e lumthit! Pra sha dhe jam lumturisht single”, ka shkruar Iliri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: