Showbiz

Përputhen, Bora zbulon arsyen e vërtetë pse u shtrua në spital! Konkurrentët i bëjnë një super surprizë

Sikundër premtoi Olsa dje, Bora sot ishte e pranishme në “Për’puthen” duke u rikthyer pas problemit shëndetësor që pati. Moderatorja u operua nga apendesiti dhe duke qenë se u rikthye shumë shpejt në ekran e prezantoi emisionin ulur.

“U desh të kaloja një ndërhyrje kirurgjikale, jemi prapë bashkë në “Për’puthen” për të përjetuar emocione të bukura. “,- tha ajo. Por u kuptua se moderatorja ka hequr apendesitin apo të njohur në gjuhën popullore ‘zorrën qorrë’.

Ndërkohë, ajo është përballur edhe me një surprizë shumë të bukur nga konkurrentët. Ata i çuan një tortë për ditëlindjen e djalit të saj Arborit e cila ishte e dekoruar me një foto të tij dhe Borës. Kjo gjë e përloti Borën e cila tha se nuk ishte gati për të përballuar këto emocione.Video 

Ditën e shtune, djali i saj Arbori, festoi 7 vjetorin dhe Bora i shkroi dedikimin e ëmbël duke ndarë kujtime të të dyve bashkë. Ajo tha se këtë vit do e shtyjnë festën, teksa ditën e kaluan bashkë në spital. Bora Zemani mbetet emri me i diskutuar i momentit. Ajo u perfshi ne trekendshin ndermjet Donaldit dhe Beatrixes. Prezantuesja e Perputhen kaloi nje situate te veshtire.

Ajo u perfshi ne Big Brother dhe pati nje puthje me Donaldin. Cifti ishin ndare dhe u menduan se u bashkuan pas takimit ne shtepine me te famshme ne Shqiperi. Donaldi i dhuroi nje varese per pervjetorin e tyre, por pas ketyre veprimeve vrapoi ne krahet e Trixes.

Ata jane cift dhe nisen nga puthjet dhe perqafimet. Bora reagoi me nje postim ne Instagram, por tashme ka patur dhe nje reagim publik te saj. Ajo leshoi nje mesazh indirekt per Donaldin ne Perputhen Prime. Erioni, konkurrent i emisionit, ishte ne nje trekendesh me Ritvanen dhe Mikelen. Bora i kerkoi qe te tregohej i sinqerte dhe te mos luante me te dyja.

“Uroj shumë që të jesh duke thënë të vërtetën dhe ta them këtë si femër. Është gjë shumë e shëmtuar që një mashkull të ketë një marrëdhënie të dyfishtë me dy femra. “Nje djale qe luan me dy femra i humbet te dyja, pasi nuk ben mire”. Nje deklarate e tille u prit me ovacione nga konkurrentet duke i thene: “Bravo Boraaaa”!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: