Showbiz

Postoi këngë në gjuhën serbe, kërcënohet shqiptarja: S’mundem më të duroj!

Një vajzë e re nga Kosova ka marrë komente fyese e kërcënuese për shkak të një videoje të publikuar në rrjetet sociale. E reja kishte shpërndarë një video me një këngë në gjuhen serbe dhe duket se zanafilla e kërcënimeve nisi këtu. Përmes një video në rrjetet sociale, vajza e cila jeton në Zvicër ka thënë se nuk mund të durojë më këtë presion dhe kërcënimet që merr në adresë të saj.

“Më erdhën shumë komente, shumë shkrime, shkrime si ku je po vina me të mbyt, kena me të pre, tradhtare e kombit. Kom duru boll ama nëse vinë kësi gjëra nuk mundem më me duru, sidomos shkrimet që më kanë bërë pasi kanë zbuluar adresën ku banoj”, dëgjohet duke thënë vajza në video.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: