Showbiz

“Prapë po zgërdhihesh, si shpjegohet?”, Luizin e zë koka, Kiara nuk ndalon së qeshuri (VIDEO)

Luizi nuk është ndjerë mirë dje pasi ka patur dhimbje koke. Këngëtari u mërzit sepse Kiara nuk i shkoi pranë që ta pyeste nëse kishte nevoëj për ndihmë.

Teksa ai po fliste seriozisht, moderatorja vijonte të qeshte, çka e mërziti dhe më tepër Luizin, i cili i i tha: “Prapë po zgërdhihesh, si shpjegohet?”.

Ndërkohë në bisedë u përfshi dhe Olta, e cila i doli në krah Luizit, duke i thënë Kiarës që të tregohet më e kujdesshme në raport me këngëtarin.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Është hera e dytë që po më habit.

Dea: Tani ajo po të thotë që nuk di të përkëdhelë.

Luizi: Si mund të jetë njeriu kështu? Nuk jam mësuar të më përkëdhelin se gjithmonë i kam bërë vetë gjërat, por nuk i marr vesh këto të zgërdhirat

(Kiara qesh sërish)

Luizi: Edhe vazhdon

Kiara: Po kur më sheh kështu…

Luizi: As nuk po të shoh fare

(Kiara qesh sërish)

Luizi: Prapë po zgërdhihesh, si shpjegohet?

Olta: U mek

Luizi: Shumë problem është

(Kiara nuk ndalon së qeshuri)

Olta: Dhe të qeshësh me lot tani është e tepërt. Po të kursej prej Luizit po ta tregoj nesër.

Luizi: Vazhdo se e meriton

Olta: Kam frikë se të shtoj dhimbjen e kokës

Luizi: Jo

Olta: Tani ti po qesh me dhimbjen e Luizit apo ça ke? Ça ka për të qeshur?

Kiara: Jo, ai e di që nuk qesh

Luizi: Jo nuk po e marr vesh

Kiara: Seriozisht e ke ti m? (Qesh)

Olta: Edhe tani prapë qesh?

Kiara: Më zuri lemza

Luizi: Po të përmendin njerëzit thonë sa e dashka Luizin kjo, maroka

Olta: Sa e poshtër qenka, sa e ftohtë

Dea: Çohu ta përkëdhelësh pak

Kiara: Jo jo se nuk do. Bën kot shih si qesh

Luizi: Unë qesh?

Olta: Nuk e di Kiara, trego içik kujdes, 7 herë ta bëra me shenjë që është keq, një herë nuk ke ardhur ta pyesësh si je

Kiara qesh sërish: Moj nuk pushon një sekond ti?

Olta: Ç’e ke këtë agresivitet?

Më pas kur Kiara shkoi për ta përkëdhelur, Luizi nuk pranoi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close