Showbiz

Prindër për herë të parë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë gjininë e bebit në këngën e re

Dyshja simpatike Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj sapo na zbuluan se do të bëhen prindër për herë të parë përmes videoklipit të këngë së tyre të titulluar “Ama”.

Çifti kanë publikuar bashkëpunimin e tyre ku mes rreshtave Genci këndon: Ne nuk jemi çift, ne jemi familje.

Fundi i videos shfaq momentin e ‘gender reveal’ ku ata shfaqen duke plasur një tullumbace të zezë dhe shfaqen letrat ngjyrë rozë. Eni Koçi është në pritje të një vajze.

Këtë lajm të lumtur e ka ndarë edhe motra e saj, Greta Koçi shkruan: Unë do bëhem teze.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close