Showbiz

Reagimi i parë në rrjet i Arjola Demirit, pas daljes nga “Big Brother VIP” (FOTO)

Arjola Demiri ka bërë postimin e parë.  Një nga banoret e BBV e cila u eliminua në gjysëm finalen e formatit ka bërë postimin e parë në instagram pas daljes nga Big Brother Vip, shkruan lajmi.net.

Arjola Demiri ka falenderuar gjithë ata që i kanë dhënë mbështetje gjatë këtij rrugëtimi larg tre fëmijëve të saj.

“Çelësi i suksesit është sinqeriteti. JU DUA 🙏🏼FALEMINDERIT PER SUPORTIN DHE FJALET E SHPIRTIT🤍…..”, shkruan Arjola në imazhin që ka postuar. Ndryshe, para disa ditësh Arjola ka marrë si dhuratë një apartament në Tiranë nga Vëllai i Madh. Rikujtojmë se, Arjola ka treguar shpesh herë se arsyeja e hyrjes së saj në shtëpinë e famshme ka qenë që të fitoi paratë për t’iu ndërtuar një shtëpi fëmijëve të saj./Lajmi.net/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close