fbpx
Showbiz

Renato Mekolli largohet nga Shqipëria dhe jep lajmin

Shefi më i famshëm i kuzhinës në Shqipëri, Renato Mekolli ishte në qendër të vëmendjes së publikut shqiptar, teksa drejtonte emisionin e ndjekur në Top Channel. Renato Mekolli ka deklaruar në një koment në rrjete sociale, se nuk ka më program dhe se ai do të largohet shumë shpejt nga Shqipëria. Megjithatë moderatori ka thënë se ndoshta mund të rikthehet, me ndonjë shef tjetër.

Teksa ka bërë një postim në rrjete sociale, ku kujton me nostalgji pjesë të veçanta nga episodet në emisionin e sfidës në gatim, një ndjekëse e ka pyetur për sezonin e ri: “Kur fillon sezoni i ri?” “Nuk ka më “Hell’s Kitchen. Unë largohem nga Shqipëria. Mbase me ndonjë shef tjetër, po”,– i është përgjigjur ndjekëses Renato Mekolli.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button