Showbiz

Rita Ora në Paris, do të performojë në Kullën Eiffel

Këngëtarja e njohur Rita Ora ka lajmëruar ndjekësit e saj se do të performojë në Paris, në kullën Eiffel më 30 Shtator.

Lajmin Rita Ora e ka shoqëruar dhe me një foto ajo e veshur me një këmishë nate mëndafshi ndërsa në duar mban një gazetë me titull “Lajmi i fundit, Rita Ora në Paris”. 10% të ardhurave do të shkojnë për bamirësi në organizatën UNICEF, ku këngëtarja është ambasadore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close