Showbiz

Robert Berisha tregon se kujt i ngjan Renee

Robert Berisha ishte i ftuari final në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku dhuroi një intervistë të këndshme e speciale me fëmijët e kastit.

Teksa rrëfeu marrëdhënien me ish-partneren e tij Nora Istrefi, këngëtari dhe moderatori foli gjithashtu dhe për të përbashkëtat e kësaj të fundit me vajzën e tyre Renee.

“Renee i ka ngjarë Norës për qetësinë e saj, është tip i qetë dhe i butë. Shumë e veçantë”, tha ai për “Në kurthin e Piter Pan”./tvklan.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close