Showbiz

Romeo nuk Ishtë xhéloz për Jonidën? Këto video na shkrínë së qeshuri

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë ndër çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar. Çifti i njohur e bëri publike romancën gjatë karàntinës dhe që atëherë ndàjnë herë pas here momente nga jeta e përditshme me njëri-tjetrin.

Disa ditë më parë ata na kënaqën me foto dhe video nga pushimet e tyre në Mal të Zi, ku na spikati videoja kur Romeo e rrëzoi Jonidën në pishinë. Mirëpo, sot kanë ndarë një video edhe më funny. Dyshja ka dalë për shopping dhe teksa bënin video, Jonidës i ka rënë në sy një model që ndodhej në posterin e dyqanit.

E çfarë bëri Romeo do thoni ju? Pasi u soll sikur nuk i bëri përshtypje dhe s’i la gjë pa i thënë të shkrétit model, mori dhe një masë: nga nesër posteri do híqet nga muri. Jonida: O zot, sa i bukur ai aty mbrapa. E ka vënë dhe dorën këtu sa bukur.

Romeo: Ky moj?! Atij i ka vdék berberi. S’ke ç’e do atë. Hë kush ju pëlqen më shumë? Votoni, unë apo ky? Shikoni si ka dalë, sikur i kanë rënë me pëllémbë. Unë jam uník. Ik andej! Nesër do híqet nga muri ky. Epo me të qeshur, me të qeshur, por plàsi era xhélozisë këtej.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close