Showbiz

Ronela Hajati u kthehet ashpër opinionistëve: Keni mendje e zemër të kalbur

Pavarësisht se Eurovisioni ka mbaruar dhe Shqipëria nuk arriti të shkonte në finale, zhurma për të duket se do të vazhdojë dhe për pak kohë. Në rrjet prej kohësh është diskutuar mbi performancën e Ronela Hajatit, që përfaqësoi Shqipërinë. Të shumtë kanë qenë njerëzit që e kanë sulmuar dhe komentuar me komente të ashpra këngëtaren.

Një gjë e tillë ka ndodhur dhe mbrëmjen e djeshme në “Opinion”, ku komentet e të pranishmëve nuk i shpëtuan as këngëtares.

Në një postim në Instagram ajo i quan ata “të kalbur siç kanë zemrën e mendjen” duke mos i pranuar komentet dhe opinionet e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close