fbpx
Showbiz

Sara i punon rreng! Bën sikur i plasin ujërat, reagimi i Ledrit ka habitur të gjithë

Sara së fundmi ka publikuar një kamera të fshehtë që i ka përgatitur Ledrit në shtëpinë e tyre. Ajo derdh një gotë ujë tek bluza dhe hiqet sikur po i plasin ujërat dhe i thërret Ledrit. Kur Ledri del nga tualeti ai shihet shumë i emocionuar dhe i drejton Sarës fjalët më të bukura.

“Shpirti jem, jeta jem”, ishin fjalët që Ledri po shprehte ndërkohë që po i thoshte Sarës se çfarë duhet të bëjë. Sara nuk mban dot të qeshurat dhe Ledri e kupton që ishte thjesht një kamera e fshehtë dhe i thotë që këtë rreng do ia kthejë më keq.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button