fbpx
Showbiz

Shihni çfarë super feste ka organizuar Emina Çunmulaj të bijën

Për familjen e Emina Çunmulajt dita e djeshme ishte shumë e veçantë! Vogëlushja e saj Mia ka festuar ditëlindjen dhe ka mbushur 2-vjeç.

Me rastin e 2-vjetorit, Emina dhe bashkëshorti i kanë organizuar Mias një festë përrallore në kopshtin e shtëpisë. Në festë nuk kanë munguar tullumbacet shumëngjyrëshe, lojërat, personazhet vizatimore, ëmbëlsirat dhe torta e ditëlindjes. Emina ka treguar se e ka përgatitur vetë tortën për vogëlushen e saj dhe që i ka rezultuar shumë e shijshme. Nga postimet në rrjete sociale shihet se familja janë argëtuar shumë në praninë e njëri-tjetrit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button