Showbiz

Skandal në shtëpinë e Big Brother VIP Albania/ Kristi ofendon me fjalë banale Oltën: Ik o k****!

Kristi Aliaj është banori i cili qysh në fillimet e grupimeve, duket se është pozicionuar nga grupi i Oltës.

Dyshja kanë pasur gjithmonë marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin, madje shpesh herë afrimiteti i tyre është komentuar si i ‘tepruar dhe provokues’’, sidomos nga ana e Oltës.

Mirëpo nuk dihet se çfarë ka ndodhur me Kristin ditën e sotme, pasi i është drejtuar me një fjalë banale Oltës.

Teksa ndodheshin në kuzhinë, ata kanë bërë një bisedë me njëri-tjetrin, ndërkohë pasi Olta është larguar, Kristi i ka thënë “ik o kur*ë”, por kjo nuk është dëgjuar nga aktorja.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close