Showbiz

Stresi fitoi çmimin e madh, vjen mesazhi i parë nga ish-partnerja Keisi (FOTO)

Arkimed Lushaj, ose  i njohur ndryshe si Stresi është shpallur fituesi i Big Brother VIP Kosova.

Reperi shqiptar i cili ka qëndruar për 103 ditë në shtëpinë e BBV, doli fitues edicionin e parë të këtij ‘reality shoë’ që u mbajt në Kosovë. Ai fitoi çmimin e madh prej 200 mijë eurosh, ku nga 10 mijë euro shkojnë për secilin finalist.

Mirëpo pas fitores, Stresi mori urime të shumta nga familjarët dhe miqtë. Sigurisht nuk kishte si të mungonte dhe urimi i ish-partneres së tij, Keisi.

“Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Krenare dhe e lumtur për ty”-shkruan Keisi, teksa shihet se ka qënë duke ndjekur finalen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close