Showbiz

Thyen heshtjen Bora, deklarata e fortë për Donaldin

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Ajo kohëve të fundit është bërë kryefjala e mediave rozë duke u komentuar kështu nga të gjithë për lidhjen që kishte dikur me Donald Veshaj, shkruan “Kosovarja”.

Situatat e ndodhura brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” në mes të këtij të fundit dhe këngëtares Beatrix kanë bërë që raportet në mes saj dhe Donaldit të ftohen. Moderatorja së fundmi ka postuar një foto ku i ka thënë disa fjalë për Donaldin. 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: