fbpx
Showbiz

Thyhet studio e Mozzik, reperi publikon pamjet: Sa të ligë që jeni!

Studioja muzikore e këngëtarit Gramoz Aliu, i njohur ndryshe si Mozzik, është sulmuar. Ka qenë vetë reperi që e ka bërë me dije këtë sulm, teksa ka publikuar edhe pamjet e studios muzikore, me xhama të thyera dhe të dëmtuar.

“Sa të ligë që jeni! Pfff”- shkruan reperi në rrjetet sociale, krah pamjeve ku shihen dëmet që kanë lënë autorët.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button