Showbiz

U ndanë 2 dekada më parë, por Diddy nuk e harron Jennifer Lopez

Ata ishin të lidhur rreth 2 dekada më parë. Por pavarësisht se kanë kaluar kaq shumë vite, Diddy nuk e ka hequr nga mendja këngëtare.

Sidomos kur shikon se JLo nuk plaket, por duket çdo ditë e më e re.

Reperi i komentoi këngëtaren në një foto ku ajo tregoi trupin e saj të tonifikuar, pas një sfide 10 ditore ku nuk duhet të konsumonte sheqer dhe karbohidrate.

“O Zot i madh,”-shkroi 49-vjeçari.

Por sidoqoftë i dashuri aktual i JLo ia bëri të ditur se e ka humbur tani dhe diva është në krahët e tij.

“Sa me fat që jam,”-shkruajti Alex Rodriguez.

Diddy dhe J-Lo qëndruan të lidhur nga viti 1999 deri në vitin 2001. Madje u shfaqën së bashku në tapetin e kuq të 2000 Grammy Awards.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close