Showbiz

Vajza e Elitës dhe Gjikos nuk i ngjan asnjërit nga të dyve, ja ‘kopja’ e kujt është (Foto)

Në momentin e parë që lind një fëmijë të gjithë përpiqemi të gjejmë se kujt i ngjan. Tiparet e ngjashme nuk mund të dallohen menjëherë, por me kalimin e kohës mund të kuptohet se nga kush ka marrë më shumë një fëmijë.

Në shumicën e rasteve, të vegjlit tarshëgojnë tiparet e prindërve të tyre e në disa të tjera të gjyshërve.

Rasti i vajzës së vogël, Bota Gjikolli të dyshes simpatike Elita dhe Gjiko është që si ngjan asnjërit nga të dyve. Elita ka publikuar në Instagram një foto të nënës së saj, në të cilën shihet duke mbajtur në krahë Botën.

E vogla duket se ka një ngjashmëri shumë të madhe me gjyshen dhe për këtë kanë rënë dakord pjesa më e madhe e ndjekësve të Elitës.

Dilemës së kujt i ngjan vogëlushja pas këtij postimi në ‘Instastory’ i ka ardhur fundi. Bota është një kopje e gjyshes së saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: