Showbiz

Victoria e lë pa fjalë Bechkam për 44 vjetorin e lindjes

David Bechkam shkroi në Instagram dhe ka zbuluar se si e ka festuar ditëlindjen e 44 me gruan Victoria Beckham, dhe fëmijët e tyre dhe në pamje ka treguar një mesazh urimi shumë të veçantë që e ka marrë nga Brienne of Tarth e ‘The Game of Thrones’.

Image

Ish futbollisti mori një dhuratë mjaft të pazakontë nga gruaja e tij Victoria Beckham, 45 vjeçe, të cilën e ndau një fotografi para të gjithëve përmes këtij rrjeti social.

Image

Duket se ish futbollisti e ka shijuar kaq shumë këtë surprizë sa ka publikuar menjëherë në Instagram urimin special që ka marrë nga bashkëshortja e tij dhe njëkohësisht nuk ka munguar as falënderimi i tij ndaj aktores së njohur.

Image

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close