Showbiz

VIDEO\ Krijohet çifti i radhës në BB Vip, puthen në buzë Dj Dagz dhe Einxhel

Që nga rikthimi i Dj Dagz në shtëpinë e Big Brother VIP, gjërat mes tij dhe Einxhel Shkirës kanë ndryshuar. Einxhel Shkira dhe Dj Dagz, ku ky i fundit qysh në hyrje në BB VIP kishte shprehur pëlqimin për moderatoren shqiptare. Dyshja të cilët këto ditë kanë qenë mjaft të afërt me njëri-tjetrin, pas spektaklit të së shtunës, kanë shkëmbyer puthjen e tyre të parë. Të gjithë ishin në gjumë, Einxhel ishte shtrirë tek krevati i Dj Dagz, aty ku dhe ndodhi puthja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: