Showbiz

Video\ “O Donald, o maskara” E papritur, fansi i Borës shkon në shtëpinë e “Big Brother VIP”

Trekëndshi Bora-Donald-Beatrix është ndër historitë publike më të komentuara ndonjëherë dhe siç tha Arbana njerëzit duket se e shohin dhe përfshihen me “Big Brother” më shumë seç duhet.

Sot një situatë e papritur dhe e paprecedentë ka ndodhur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Një video që po qarkullon në rrjet së fundmi dhe po bëhet shumë virale tregon se një fans i Borës ka shkruar pranë ambienteve ku ndodhen të izoluar banorët. “O Donald, o maskara”, dëgjohet një zë mashkulli teksa kur vajzat e pyesin se kush është, dhe ai përgjigjet duke thënë: “Jam fans i Borës. Ke bërë gabimin më të madh”.

Donaldi nuk bëri asnjë reagim, por fytyra e tradhton. Ai u prek prej situatës, ndërsa Beatrix përsëriti fjalët. Pas kësaj situate banorët filluan të shqetësoheshin për sigurinë e tyre brenda shtëpisë.Kosovarja

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: