Showbiz

(VIDEO) Sekreti pas linjave fantastike dhe mendjes së ‘shëndoshë’ të Dua Lipës

ua Lipa postoi një video në Instagram për të treguar lëvizjet e saj mbresëlënëse të jogës.

Këngëtarja 27 vjeçare mahniti ndjekësit e saj teksa performoi me një qëndrim me kokën në tokë, ndërsa merrte diellin me bikini ngjyrë vjollcë. Dua nxori në pah barkun e saj të tonifikuar duke vendosur edhe dy zinxhirë me rruaza shumëngjyrëshe rreth belit.

Në një intervistë me “73 Pyetje me Vogue ” në maj, Dua zbuloi se ajo gjithmonë udhëton me tapetin e saj të jogës, një mjet i thjeshtë por i gjithanshëm ushtrimesh që ka të ngjarë të shërbejë si një vend i shkëlqyeshëm për mbajten në formë të trupit teksa ajo performon anembanë globit.

“Cila është poza më e vështirë e jogës që bën mirë?” ishte pyetja e gazetarit. Pa hezituar, këngëtarja tregoi se poza e saj më sfiduese deri më sot është poza Crow – një pozë që përfshin balancimin e gjunjëve në bërryla ndërsa përkuleni përpara. Kur i kërkohet të demonstrojë para kamerës, Dua jo vetëm që arrin ta bëjë pozën në mënyrë perfekte, por këtë e bën duke veshur xhinse dhe taka.

Nëse po mendoni se cili është sekreti pas trupit të saj perfekt ja ku e keni përgjigjen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close