Showbiz

Vjen reagimi emocionues i Florit për Fifin

Shumë nga fytyrat publike kanë reaguar në lidhje me Fifin ku në mesin e tyre është edhe Flori Mumajesi, shkruan GazetaBlic. Këngëtari përmes një postimi në rrjetet sociale u shpreh se asnjëri nuk është perfekt dhe nuk do të jemi asnjëherë.

‘E dua zërin tënd…Dedikuar atyre me të cilët jeta nuk u tregua e drejtë duke iu mohuar fjalët, dëgjimin, por ajo ndjenjat…Nuk jemi dot perfekt edhe po të mundohemi sdo të jemi kurrë…’, ka shkruar Flori për Fifin./GazetaBlic/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: