Showbiz

Xheisara tregon arsyen e vërtetë, pse ia fshehu familjes hyrjen në BBV

Gjatë një bisede midis banorëve të shtëpisë së “Big Brotherr VIP Albania”, konkurrentja më e re e emisionit, Xheisara ka bërë një rrëfim lidhur me eksperiencën e saj të hyrjes në garë.

Ajo ka treguar se hyrja e saj ka qenë një sekret ndaj familjës së saj dhe në dijeni për këtë gjë ka qenë vetëm e motra.

“Përveç motrës nuk i kam thënë të shtëpisë pse jam futur,do kisha qenë më keq po ti kisha thënë dhe të isha futur sepse e njoh mamin tim,do më thoshte jo se do të shohin njerëzit”- ka thënë këngëtarja.

Nga ana tjetër, Donald Veshaj ka reaguar i habitur duke i thënë se ajo punon tashmë në jetën e natës.

“Po ti je vajzë e skenës, ti punon jetë nate”- tha ai.

Këngëtarja është përgjigjur duke thënë se ka qenë e shqetësuar për shëndetin e mamasë së saj dhe i druhej një reagimi të mundshëm të saj.

“Sado të jem vajzë e skenës unë shqetësohem për shëndetin e mamit tim sepse është një person që i përjeton gjërat,kurse babin e kam komplet ndryshe,më thot bëj çfarë të duash dhe mos e vrit mendjen se çfarë thonë njerëzit se atë punë kanë”- u shpreh ajo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close