Showbiz

Yll Limani përfundon në spital, dalin fotot me vetullën e çarë

Këngëtari shumë i dashur nga vajzat, Yll Limani, prej disa ditësh po shijon pushimet në jug të Shqipërisë. Ai ka treguar përmes postimeve në rrjetet sociale, se po kalon vërtetë bukur. Mirëpo, ditën e sotme, Yllit i ka ndodhur një incident në fytyrë dhe ka përfunduar në spital.

Këngëtari po ashtu ka ndarë edhe disa pamje në Instagram para dhe pas incidentit për të zbuluar më shumë për atë që ndodhi. “Një aksident i vogël nga një lojë e kotë me gur në plazh”, ka shkruar ai

Foto më poshtë:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: