Lajme

Ministri Lleshaj mesazh të fortë: Kush punon në portën e Shqipërisë duhet të matet mirë me ligjet e saj

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj,  pas takimit me punonjësit e Portit të Durrësit është shprehur përmes një postimi në rrjetin e tij social Twitter se kush punon në portën e Shqipërisë duhet të matet mirë.

“Porti i Durrësit është porta e Shqipërisë dhe e rajonit. Takimi i sotëm në Port me gjithë aktorët synonte vetëm një mesazh: Kush punon në portën e Shqipërisë duhet të matet mirë me ligjet e saj”.

Ministri Lleshaj ishte sot në Durrës për një takim me agjencitë që operojnë në Port.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button